Jdi na obsah Jdi na menu

Redfish Dešná cup 2012

11. 8. 2012

 

 

 Team č.17 ( Filip a Jirka )

Závod se konal v termínu: 9. 5. - 13. 5. 2012 (středa – neděle)
Pravidla závodů
Soutěžit bude maximálně 27 týmů na rybníku Dešná. Rybník je dobře zarybněn kaprem dosahujícím hmotnosti až 21kg. Chytá se 74 hodin.
Soutěží dvoučlenná mužstva (mohou mít třetího, který může rovněž chytat a má veškerá práva a povinnosti jako první dva soutěžící). Jeden soutěžní tým chytá na  maximálně 4 pruty. Každý prut bude pouze s  jedním návazcem a jedním háčkem bez protihrou. Povolen pouze lov na položenou.
Nesmí se používat feederová ani jiná krmítka. Nesmí se namačkávat vnadící a krmítková směs na olovo a háček. Povolen pouze lov na odhoz. Zavážení návnad a nástrah není povoleno jakýmkoliv způsobem. Při vnadění, nahazování , zdolávání a podebírání ryby nesmí závodník opustit vymezený prostor svého lovného místa. Pokud se ryba dotkne sestavy sousedního týmu , může tento podat protest, ale nemusí. Protest musí být podán neprodleně. V případě oprávněného a uznaného protestu se ryba nebude počítat.
Vstupovat soutěžících do vody je během celého závodu zakázáno. Rovněž je zakázáno používání lodí, potápěčů a dalších zařízení vstupujících do vody. Během závodu smí do lovného sektoru vstoupit pouze úsekový či hlavní rozhodčí, ostatní osoby jen se souhlasem závodníků.

Povolené nástrahy a návnady:
Vnadění je povoleno pouze ze břehu a to jen peletami, boilies a metodmixem.
Chytat se smí rovněž jen na boilies a pelety. Je dovoleno používat tekuté i práškové dipy a obalovací pasty

Systém hodnocení:
Bodovanou rybou je kapr a amur od váhy  8kg včetně.1g = 1bod,tj.1kg=1000 bodů
V případě, že dojde ke stejnému výsledku u dvou či více týmů, rozhoduje nejtěžší ulovená ryba.
 

Musim říc, že to byl nádherný závod plný emocí, adrenalínu a  endorfinu. Už jenom ta výzva, chytat bodovanou rybu nad 8 kg. To není  žádná brnkačka i na takovém revíru jako je Dešná. Závod se nám celkem povedl, po konzultaci s Mácou jsme zvolili nástrahy i návnady od Mikbaits. Jak je známo pokud chcete trošku uspět na Dešné, musíte krmit, krmit a krmit a když už vás bolí ruce, tak je na to nejlepší lék opět začít krmit :-) Podařilo se nám chytit 12 ryb nad 8 kg. A kolem 30 ryb těsně pod bodovanou hranicí, škoda.

12.(pořadové číslo) DSD Prague Team 17 0 111 560

12.(počet  ryb).

Příště to bude lepší, my budem lepší - DSD Prague Team

 

filip-kapr-.jpg

 

 

 Krásný šupík Filipa 

 

 

 

 

 

jirka-1.jpg

 

 

 

 

Ten se Jirkovi také povedl

Ganster je Ganstr, co ?

 

 

 

Odkaz na stránky  Redfish Dešná cup 2012

http://rbc2010.mrk.cz/?zavod=42&typ=4&zavodnik=4947

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář