Jdi na obsah Jdi na menu

Grauvell cup Jestřabice 2014

13. 7. 2014

V Jestřabicích jsme byli už dvakrát tak jsme si říkali, že by to mělo být dobré. První nepříjemnost nastala při losování - místo 26, zřejmě nejhorší sektor. Byl vytyčen, trochu nesmyslně trojúhelník, k protějšímu břehu bylo tak 70 m a tak se naše možnosti zúžily na vzdálenost 30-40 m. Zahájili jsme standardně sloupec, krmili peletami a boilie, ale po cca 5 hodinách bez záběru jsme začali přecházet na dno. Po 7 hodinách konečně záběr. Po divných věcech co ryba dělala ve vodě jsem vytáhnul -PSTRUHA! Ale měl 63 cm a protože se počítaly ryby nad 50 cm zapsali jsme prvních 2,3 kg!

V noci kapřík a dopoledne beznaděje pokračovala. Pak Filip sáhnul po kukuřičných peletách a konečně to začalo. Pravda je, že chodili samí násaďáci a s prvním 52 cm kapříkem se Filip styděl jít na váhu, ale zvykli jsme si. Peletky jsme vylepšili kouskem plovky a melasou a nakonec jsme vytáhli 30 ryb. Poslední dokonce kapr přes 10 kg. Celkově tedy 12. místo za 115,2 kg a mohli jsme být i 11. protože při vytahování prutů po skončení závodu na mém byl jeseter - ale pípák mlčel - baterka... 

Za pstruha jsem dostal cenu - bodovaný pstruh na kaprařských závodech. A perlička na závěr. Koupili jsme 15 losů, Filip je vybral. Z nich si pak vybral 5 a 3 x na ně vyhrál a všech mých deset bylo pasé. :-)

Výsledky:

http://www.jestrabice.cz/kalendar_akci/2014/7_rocnik_grauvell_cup_jestrabice_2014/263/

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář