Jdi na obsah Jdi na menu

rybník Panský

10. 7. 2015

Panský rybník Hodkov byl vybudován v letech 1650 - 1652 . Rozloha tohoto rybníka je 9 ha. Tento soukromý revír nabízí rybářům nadstandardní zarybnění se zaměřením na lov trofejních ryb. Pro maximální pohodlí rybářů se lov ryb provádí ze zastřešených mol vždy pro dva rybáře. Nabízíme občerstvení na hrázi rybníka, prodej rybářských potřeb, wc pro rybáře a samozřejmě kvalitní ubytování v plně vybavených chatách.
Rybářům nabízíme možnost intenzivního rybolovu po dobu 24 hodin. Chytá se na pevných zastřešených molech o rozměrech 3 x 7 metrů, vždy pro dva rybáře, které poskytují ochranu před nepříznivým počasím a pohodlnou možnost přespání na vestavěných lůžkách. Molo je dokonale přizpůsobeno pro komfortní rybolov dvou rybářů. Doporučujeme se vybavit spacím pytlem případně karimatkou. Rybí obsádka je pravidelně doplňována rybami tržními i trofejními.
Ke každému molu je upravena přístupová cesta a jsou od sebe dostatečně vzdálena pro zachování klidu a pohody rybářů. Mola jsou umístěna po obou stranách rybníka označena 1-9 les a 1-6 pod tratí, číslování mol začíná vždy od hráze rybníka.Speciální pravidla

Lov ryb je povolen na 3 udice, 24 hodin nonstop. Loví se systémem chyť a pusť. Každá udice může mít pouze jeden návazec s jedním jednoháčkem bez protihrou. Při lovu vyžadujeme použití průběžné montáže (tj. průběžná olova nebo závěsy - olovo při utržení ryby samovolně odpadne a ryba ho netahá za sebou). V rámci zdraví ryb se vyžaduje používat háčky bez protihrotů. Je zakázáno používat pletené kmenové nebo odhozové šňůry. Velmi účinné a dnes i moderní jsou šokové silony o průměru 0,50–0,70 mm (neřežou ryby). Děkujeme za pochopení. Z důvodů velkého množství trofejních ryb vyžadujeme používání komerčně vyráběných podložek pod ryby. Podložky je možno zapůjčit. Každý musí být vybaven podběrákem o délce ramen minimálně 80 cm.

Běžné druhy ryb - zejména kapr, amur a jeseter trofejních velikostí

 

Ceník povolení k lovu ryb

1 den - 700 Kč

2 dny -  1400 Kč

3 dny -  1800 Kč

4 dny -  2400 Kč

5 dnů -  2900 Kč

6 dnů -  3300 Kč

7 dnů -  3600 Kč


V ceně povolení k lovu ryb je vždy zahrnuto :


    užívání zastřešeného mola
    počet povolených  prutů
    parkování v areálu
    wc pro rybáře
    poradenská činnost majitele – správce
    úklid chytacího místa
    možnost dobití baterií

Ceník za zapůjčení podložky - 50 Kč - kauce 500 kč
   
Podběráky pouze prodáváme od 450 Kč dle typu - rozpětí ramen 80 cm, půjčování jsme zrušili - 30 zlomených podběráků mluví za vše.


Kontakt

Jaroslav Zelenka
Telefon : 604 340 932
e-mail: panskyrybnik@seznam.cz
http://www.panskyrybnik.cz

Ubytování :
Telefon: 604 340 932
732 584 166
e-mail: chatyhodkov@seznam.cz
http://www.chatyhodkov.estranky.cz