Jdi na obsah Jdi na menu

Virtualtravel.cz-turistický portál ve 3D

7. 4. 2015

Novinkou v nabídce je focení virtuálních prohlídek a fotografií z dálkově řízeného 6-ti rotorového dronu, který nám umožňuje pořídit záběry z výšky až 150 metrů nad zemí. Vznikají tak úžasné záběry z ptačí perspektivy. Díky vysoké nosnosti dronu posíláme do vzduchu stejnou foto techniku, kterou používáme pro focení ze země, pořízené snímky jsou tak stejně kvalitní.

Restaurace jsou naší nejpočetnější komerční kategorií. Virtuálně můžete nahlédnout do 225 restaurací, z toho 27 zahraničních.

Pro restaurace je virtuální prohlídka ideálním nástrojem, jak ukázat jejich interiér v maximálním úhlu záběrů 360 x 180 stupňů. Potenciální návštěvník restaurace si tak může prohlédnout její možnosti, styl, uspořádání a velikost a vybrat si, kam půjde na oběd, večeři, pivo či víno nebo kde uspořádat oslavu narozenin, svatbu atd.

České republiky si můžete prohlédnout restaurace velkých měst jako PrahaBrnoOstravaPlzeň nebo menších měst jako KroměřížČeský KrumlovJihlava a desítky dalších. Za zmínku určitě stojí luxusní restaurace s fantastickým interiérem Buddha-Bar Praha, restaurace Honoria v Chateau Herálec s nádhernou stropní dekorací, dále Středověká Krčma Dětenice pro její zajímavý styl nebo Selská hospoda v Pohledi, kde si budete připadat jako na vesnici za dob našich babiček.

ZDE JE ODKAZ -    http://www.virtualtravel.cz/