Jdi na obsah Jdi na menu

MIX - PRO CO NENÍ RUBRIKA

Příspěvky

40 nejbohatších Čechů a 100 nejbohatších lidí světa

13. 5. 2015

První encyklopedie nejúspěšnějších a tedy nejbohatších byznysmenů v České republice. Žebříček se sestavuje podle Výsledek obrázku pro boháčimetodiky, podle níž magazín Forbes vypočítává podobné celosvětové žebříčky už přes třicet 30 let. Naleznete zde i jeden z největších finančních slovníků a spousta videí o boháčích.

 
Celý příspěvek

Vysvětlivky anglických kaprařských výrazů, část.3

16. 4. 2015

Vysvětvlivky jsou od M po W

PVA (POLYVINYLALKOHOL)
Ve vodě rozpustný materiál, který velmi pomáhá při vázání šňůrek (stringerů), nebo k uvázání návazce na trubičku proti zamotání (Anti Tangle Tube). Dále pak jako popruh k zabalení udic nebo jako sáček k nahazování drobné (suché) návnady. Je to jeden z nejužitečnějších a nejvšestranějších výrobků na trhu rybářských potřeb. Šňůrka PVA se dodává ve třech druzích rozpustnosti: velmi rychlé, střední a pomalé.

 
Celý příspěvek

Vysvětlivky anglických kaprařských výrazů, část.2

16. 4. 2015

Výrazy jsou od F po L

Např.FEATURES
Znaky. Zde to znamená každou odchylku od přirozeného vzezření vody bez jakýchkoli zvláštních znamení. Jsou tím míněny spadlé stromy nebo převislá vegetace, vodní rostliny, všeobecně překážky všeho druhu

 
Celý příspěvek

Vysvětlivky anglických kaprařských výrazů, část.1

16. 4. 2015

Výrazy jsou od A po E

Např.ADDITIVES
Příměsi. V širším smyslu všechny přísady, které přidáváme do mouky tvořící vnadící hmotu, tedy také příměsi vitaminové a minerální nebo prášková játra. Většinou se tento výraz používá v užším smyslu: všechny prostředky, které přidáváme do návnady, abychom ji učinili lákavější, jako jsou aroma (Flavours), zesilovače chuti (Enhancer), chuť zesilující aminokyseliny ...................

 
Celý příspěvek

Virtualtravel.cz-turistický portál ve 3D

7. 4. 2015

VIRTUÁL TRAVEL CZ je turistický portál, který ukazuje různá místa  České republiky a zahraničí pomocí nejmodernějších Výsledek obrázku pro praha 3dzobrazovacích technologií - virtuálních prohlídek, které jsou pomocí GPS vloženy do 3D virtuální google mapy. Virtuálně můžete navštívit více než 1500 turistických cílů České republiky.

 
Celý příspěvek

Muzeum zločinu

6. 3. 2015

Mnohé exponáty Muzea zločinu obsahují autentické fotografie z míst trestných činů, včetně fotografií obětí, Výsledek obrázku pro zločinkteré působí otřesně. Proto není doporučeno vstupovat do muzea osobám mladším 18 let a osobám citlivým na násilí a brutalitu.

 
Celý příspěvek

Jen tak na lehko

18. 5. 2014

FOTKY

 
Celý příspěvek

MIX

20. 6. 2013

Nejen rybami živ je rybář

 
Celý příspěvek